Ana Sayfa Politika Bahçeli için sosyal medyadaki kirlenme son bulmuş

Bahçeli için sosyal medyadaki kirlenme son bulmuş

Bu ayın başında sosyal medyadaki kirlenme bitene kadar paylaşım yapmayacağını açıklayan MHP Genel Başkanı, o tarihten bu yana ilk paylaşımını bugün, Fatih Karagümrük Spor'un Süper Lig'e çıkmasını tebrik ederek yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 1 Temmuz’dan bu yana Twitter hesabından ilk defa paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımla Fatih Karagümrük Spor’un Süper Lig’e çıkmasını kutlayan Bahçeli, 1 Temmuz’da sosyal medyadaki kirlenme sona ermeden bir daha paylaşım yapmayacağını belirtmişti.

AKP-MHP işbirliğiyle hazırlanan, sosyal medyaya kimi müdahaleleri olanak sağlayan sosyal medya yasası, bugün erken saatlerde, Resmi Gazete’de yayınlandı.

“Sosyal medyadaki kirlenme temizlenene kadar paylaşım yapmayacağım”

Bahçeli tarafından 1 Temmuz’da paylaşılan sosyal medya gönderisi şöyle:

“Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım. Bu konuda TBMM’de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim.

Bu ifadelerin ardından ilk paylaşımı bugün yapan Bahçeli şu sözleri kaydetti:

Zafer ayında zaferle Süper Lige yükselen Fatih Karagümrük Spor’a başarılar diliyorum. Başta kulüp başkanı Süleyman Hurma olmak üzere, teknik heyeti, futbolcuları ve yiğit Karagümrük taraftarlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz