Ana Sayfa Politika Bahçeli’den İnce yorumu: “CHP’de Atatürk’e dönüş operasyonu başlatacak”

Bahçeli’den İnce yorumu: “CHP’de Atatürk’e dönüş operasyonu başlatacak”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni bir hareket başlattığını duyuran CHP’li Muharrem İnce hakkında "CHP'de Atatürk'e dönüş operasyonu başlatacak" yorumunda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, basının sorularını yazılı olarak yanıtlarken, bugün sabah yaptığı açıklamayla memleket hareketini başlattığını söyleyen İnce hakkında da yorumda bulundu. Bahçeli İnce için, “CHP’de Atatürk’e dönüş operasyonu başlatacak” dedi.

CHP’yi özüne döndürmek için çaba sarf edecektir

Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

“Sayın Muharrem İnce 2018 yılından beri kendisine yöneltilen eleştiri ve suçlamalara maruz kaldı. Gördüğümüz kadarıyla haksızlıklara ve ayrımcılığa uğradı. Parti kurur mu kurmaz mı bilemiyorum, ama bildiğim ve tespit ettiğim husus şudur: 4 Eylül’de, Sivas Kongresi’nin ruhuyla atacağı adımla CHP içinde Atatürk’e dönüş hareketini başlatacaktır. Değerlendirmem budur. Yani kaynağından ve kökünden kopan CHP’yi özüne döndürmek maksadıyla çaba sarf edecektir. Anlaşılan odur ki, bin günde memleket parolasıyla Atatürk’ü ve kurucu değerleri hareketinin mihveri yapacağı anlaşılmaktadır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz