11 Mayıs 2021, Salı
Ana Sayfa Politika Erdoğan: “Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyor, bizzat sahaya iniyoruz”

Erdoğan: “Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyor, bizzat sahaya iniyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2 aylık bir aranın ardından AKP il teşkilatıyla video konferans aracılığıyla görüştü. Erdoğan, "Yarından tezi yok yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek, kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP il teşkilatıyla yaklaşık 2 aylık bir aranın ardından video konferans yöntemiyle görüşme yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemizin hem salgınla mücadelesi hem de salgın sonrasına ilişkin vizyonu tüm dünyada dikkatle takip ediliyor, örnek alınıyor. Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Milletimize seçimden seçime giden bir parti olmadık”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. Unutmayınız siyaset girmekle talip olduğumuz tek şey milletimizin hizmetkarlığıdır” dedi.

“Yeni bir gönül seferberliği başlatıyor, sahaya inerek kendimizi anlatacağız”

Erdoğan, seferberlik vurgusu yaparak, “Konumunu yanlış değerlendirip millete hizmet etmek yerine tahakküme, tepeden bakmaya, kayıtsız davranmaya, azarlamaya kalkan hiç kimsenin bu çatının altında yeri yoktur. Diğer partilerde bu tarz siyaset yapan ziyadesiyle kişi vardır. Milletimizin de onları nerede tuttuğu ortadadır. Bunun için hemen yarından tezi yok yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek, kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz” diye konuştu.

“27 Mayıs’ta Yaslıada’yı Demokrasi ve Özgürlükler Adası olarak açıyoruz”

Bul yıl Yassıada’nın Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak açılacağını ifade eden Erdoğan, “27 Mayıs’ta bu yıl Yaslıada’yı, Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak, açıyoruz. Öncelikle 27’sinde dar kapsamlı bir açılış töreni yapacağız. Hiç gecikmeden açılışını yaptıktan sonra teşkilatımız bence Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na gitmeli, orada yaptığımız tüm çalışmaları mimari çalışmaları olsun diğer düzenlemeleri olsun, yerinde görmeli” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin, “Salgınla mücadelede elde ettiğimiz kazanımları korumamız ve daha ileri taşımamız şarttır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz