Ana Sayfa Gazetecilik Gazeteciler Cemiyeti, bugünkü söyleşisinde telif desteklerini tanıtacak

Gazeteciler Cemiyeti, bugünkü söyleşisinde telif desteklerini tanıtacak

Gazeteciler Cemiyeti, bugün yapacağı çevrimiçi söyleşide, Demokrasi için Medya/Medya için Demokrasi (M4D) Projesi’yle serbest gazetecilere verdikleri telif destekleri hakkında bilgi verecek, katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Gazeteciler Cemiyeti bünyesinde yürütülen Demokrasi için Medya/Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında düzenlenen çevrimiçi söyleşiler devam ediyor. Cemiyet, bugün yapacağı çevrimiçi söyleşide serbest çalışan gazetecilere verilen telif desteklerini tanıtacak.

“Gazeteciler Cemiyeti’nin M4D Projesi’nde Telif Desteği Nedir?” başlıklı söyleşinin moderatörlüğünü Gazeteci Duygu Güvenç yapacak. Söyleşide, Proje Editörü Göksel Bozkurt ve Proje Araştırmacısı Deniz Savaş telif desteği hakkında bilgi vererek katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Telif desteğinden yararlanan Serbest Gazeteci Dilek Atlı, Haber Muhabiri Sercan Engerek ve Serbest Gazeteci ve Fotomuhabir Bilal Seçkin de söyleşinin konukları olacak.

“Gazeteciler Cemiyeti’nin M4D Projesi’nde Telif Desteği Nedir?” söyleşisi bugün saat 16.00’da başlayacak ve bu linkten giriş yapılarak takip edilebilecek.

Söyleşi ile ilgili ayrıntılı bilgi buradan edinilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz