Ana Sayfa Yaşam Kafalar karışınca ‘sokağa çıkabilir miyim’ sitesi açtılar

Kafalar karışınca ‘sokağa çıkabilir miyim’ sitesi açtılar

Sokağa çıkma yasağıyla ilgili kafalar karışınca www.suandisaricikabilirmiyim.com internet sitesi açıldı. Siteye girilen bilgiler ile o an sokağa çıkılıp çıkılamayacağına dair bilgi veriliyor.

Sokağa çıkma yasağıyla ilgili kafalar karışınca ‘www.suandisaricikabilirmiyim.com’ internet sitesi açıldı. Siteye girilen bilgiler ile o an sokağa çıkılıp çıkılamayacağına dair bilgi veriliyor.

Sokağa çıkma kısıtlamalarına dair yapılan açıklamalar kafa karıştırınca girişimciler boş durmadı. Yaşı, işi, konumu dolayısıyla sokağa çıkma yasağından nasıl etkileneceğini anlamaya çalışan yurttaşlara yol göstermek amacıyla kurulduğu belirtilen ‘www.suandisaricikabilirmiyim.com” adlı internet sitesi yerel saate göre çalışıyor. Basit bir arayüzü olan sayfada öncelikle yaş, ardında ise çalışma durumu giriliyor. Eğer sokağa çıkma kısıtlaması içerisinde yer alan yaş grubunda değilseniz sayfada “Hurrraahhh!” yazısı ve emoji paylaşıyor. Eğer yasağa tabi iseniz site üzgün emoji ile “Malesef şu an dışarı çıkamazsın” bilgisi yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz