Ana Sayfa Çalışma Hayatı Öğretmenlere “virüs” diyen Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü görevden alındı

Öğretmenlere “virüs” diyen Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü görevden alındı

Öğretmenlere, "virüs", Türk Tabipler Birliği'ne de "şerefsiz terör örgütü" diyen Ankara Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, görevden alındı. 

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, çalıştığı müdürlüğe bağlı okullarda görev yapan öğretmenleri hedef göstererek “virüs” demiş, Türk Tabipler Birliği için de “şerefsiz terör örgütü” ifadelerini kullanmıştı.

Eğitim-Sen ve Eğitim-İş sendikalarının Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hakkında şikayette bulunduğu Balcı’nın görevden alındığı öğrenildi.

Hayrettin Balcı’nın öğretmenleri hedef göstererek hakaret ettiği cümleler şöyle:

“Değerli arkadaşlar; özellikle öğretmen sayısı yüksek okullarımızdaki bir kısım öğretmenler sosyal medyada (Facebook, Twitter ve İnstagram vb.) siyasi içerikli paylaşımları yapmaktan hoşlanıyorlarsa, daha rahat kinlerini kusmaları açısından ivedilikle emekli olmalarında yarar var. Hiç değilse bu milletin evlatları bu virüslerden kurtulmuş olur diye düşünüyor iyi akşamlar diliyorum” 

Balcı, Türk Tabipler Birliği için de şöyle demişti:

“Türk Tabipler Birliği’nin yıllardır bu ülkeye yaptığı hayırlı hiçbir icraat yoktur. Ülkenin en zor zamanlarında terör örgütlerinin ve teröristlerin yanında olmaktan hiç çekinmeyecek kadar şerefsiz bir terör örgütüdür. Keşke, Türk ve tabip ahlâkına sahip olabilselerdi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz