Ana Sayfa Kent Rize Valisi canlı yayında AKP İl Başkanı’ndan kendisine umre ziyareti hediye etmesini...

Rize Valisi canlı yayında AKP İl Başkanı’ndan kendisine umre ziyareti hediye etmesini istedi

Rize Valisi Kemal Çeber, Çay Tv'de yapılan programa attığı mesajda, konuk AKP İl Başkanı İshak Alim'den Koronavirüs süreci bittikten sonra kendisini hediye olarak umreye götürmesini istedi.

Rize’de yayın yapan Çay Tv’ye konuk olan AKP İl Başkanı İshak Alim’in katıldığı programın kapanacağı esnada, programın moderatörüne mesaj gönderen Rize İl Valisi Kemel Çeber’den ilginç bir istek geldi. Rize Valisi canlı yayında AKP İl Başkanı’ndan hediye umre ziyareti talep etti.

Rize Valisi: “Sayın başkanımızdan hediye istiyorum, mesela umre seyahati”

Programın moderatörü gelen mesajı, “Sayın valimizin bir mesajını okuyarak kapatmak istiyorum. Diyor ki: ‘Sayın başkanımızdan artık pandemi bittikten sonra bir hediye bekliyorum. Mesela Umre seyahati olabilir. Rizeliler de şahit olsun. Özellikle bu ortamda konuşmak istedim’ diyor. Bunu da iletmiş olalım” şeklinde aktardı.

AKP İl Başkanı: “Tamam olabilir, çok güzel”

AKP Rize İl Başkanı İshak Alim, Vali’nin bu isteğine, “Tamam olabilir, çok güzel. Sayın valimizin de… Buradan hatırlatayım. Bütün Rize’deki siyasi il başkanlarımızla bizi ağırlayacağının sözü vardı. Onu hatırlatalım” şeklinde yanıt verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz