Ana Sayfa Kültür-Sanat Usta oyuncu ödülünü TTB’ye adadı

Usta oyuncu ödülünü TTB’ye adadı

Oyuncu Rutkay Aziz, Altın Koza Film Festivali'nde aldığı ödülü Türk Tabipleri Birliği’ne (TTB) ve tüm sağlık emekçilerine adadı. Aziz, “Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun" dedi.

Oyuncu Aziz Rutkay (Rutkay Aziz), Altın Koza Film Festivali’nde aldığı ödülü Türk Tabipleri Birliği’ne (TTB) ve tüm sağlık emekçilerine adadı. Rutkay, “Hem sağlık emekçileri hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun” dedi.

Usta oyuncu Aziz Rutkay, dün düzenlenen Altın Koza Film Festivali’nde “Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne” layık görüldü. Ödülünü Türk Tabipleri Birliği’ne ve tüm sağlık emekçilerine adarken şunları söyledi:

“Onur ödülü. Ben bu ödülü, son derecede onurlu ve ilkeli bir biçimde emek veren Türk Tabipleri Birliği’ne hediye edeceğim. Bu hafta içinde sizlerin de selamlarınızı ve alkışlarınızı göndererek onları selamlayacağım. Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun.”

Rutkay’ın konuşmasından sonra TTB, Twitter hesabından “Sevgili Rutkay Aziz’e tüm sağlık emekçileri adına teşekkür ediyoruz. İyi ki duyarlı sanatçılar var” tweet’ini attı. (NK)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz